Бог с нами

коротка проповідь   •  Sermon  •  Submitted
0 ratings
· 4 views

God with us sgort ssermon

Notes
Transcript
Sermon Tone Analysis
A
D
F
J
S
Emotion
A
C
T
Language
O
C
E
A
E
Social
View more →

Бог з нами

З нами Бог
Вступ
Матвія 1:23 - UTT
23. Ось, діва матиме в лоні та народить Сина, і дадуть Йому ім’я Емануїл, що означає: З нами Бог.
Ісус є Бог
Ісус прощав гріхи - Він Бог
Як Ісус може прощати гріхи, якщо він не Бог?
Уявіть собі якщо зараз Саша Філіп, прийде і дасть в нос, ну незнаю Сергію Луценку, я прийду збоку і скажу Саша прощаю тобі твій гріх, що ти розбив нос, Сергію. Як мінімум Сергій до мене скаже, Саня чи ти нічого не переплутав? Як ти можеш простити Сашу, тай Саша скоріше за все скаже, оу, причмому тут ти.
Ось яка ситуація відбувається кожного разу коли Ісус прощає гріхи і чому юдею бунтують. Кожного разу коли людина грішить, вона грішить проти Бога. Він є Творець, Законодавець та Судя. Кожний раз коли ми грішимо ми грішимо проти нашого Творця.
Ісус приймає поклоніння.
Кожного разу коли в Біблії зявляються ангел, людина падає перед ним і хоче поклонитись то ангел гворить стоп, не роби цього! Ісус приймав поклоніння як Бог.
Його послідовники вірять в те що Ісус є Богом.
Найбільш чудо в те що євреї які мали чітки заповіді, були б самими останніми людми на планеті земля які б поклонинились Ісусу. І ці люди жили поряд з Ісусом і бачили його. Вони розуміли що він є Бог. Що могло б змуссити їх повірити? 1. Вони бачили його життя і чули його слова.
2. Вони побачили його воскресіння- Фома сказав Господь мій і Бог мій.
1 Петра 2:22-23 - UTT
22. Він не вчинив гріха, і не знайдено підступу в устах Його; 23. коли Його лихословили, Він не лихословив; страждаючи, не погрожував, а передавав Тому, Хто судить справедливо.
Кожного разу в Новому Завіті після того як Ісус зробить якесь чудо, люди задавались питання « Хто цей?» що і моря йому повинуються, що хвороби для нього не проблема, що і він може змінювати реальність в якій живуть людии. Але відповідь чітка- він Бог! Бог з нами.
Більше того, ці люди померли за ці слова, і вмираючи вони були впевнені в тому що чинять правильно без тіні сумніву.
Ви ті хто тут зіібрались для того щоб виновувати заповідь яку залишив для нас Бог Ісус, чи вірити ви в цю істину що Він Бог?
2. З Нами
Ви знаєте легко віриться в те що Бог з нами коли ми на вершині гори. Коли нас все вдається і у нас класна робота, коли дитина спить всю ніч і в неї нііічого не болить. Коли вам вдалось кудись поїхати, і чи щось придбати ми гворм
Ця думка яка тішила мене в саме сумне Різдво.
25 грудня з ранку, я відвіз маму в лікарню, їй було погано.Це було тільки неділю назад, а таке відчуття, ніби то вже рік як пройшов. Мама останій місяць страждала, в неї погано працювало серце, ми провели довгий період часу в одній лікарні, і ось декілька днів і ми в іншіій лікарні. Я сам в місті, яке наповнене живріючою надією! Мене лікарі просять закупити ліки і через деякий час мені говорять що все ок. На слідуючий день я з Сашкою, їдемо в лікарню, поки я бігаю за новою партією ліків, Сашка розповідає бабулі про швидкість світла. А в обід по дорозі мені повідомляють про те що мама померла. Я відчуваю спустошеність, одинокість, важкість.
І соь що хочу сказати, я справді тішусь Богом, коли все добре, але я пізнаю Його коли мені болить.
31 січня мені подзвониоли і сказали, просять приїхати до жіінки яка хвора і немає надії що лікарі їй допоможуть. Ми читали 23 псалом
І там є також слова коли Давид говорить що проходячі долиною смертної тіні. Я звернув увагу на слова які є і в цьому псалмі, що долина в якій я знаходжусь це не моє остаточне місце призначення, це те що я маю пройти. І саме головне Бог зі мною
Псалом 84:6-8
Однією з найцікавіших подій, які слід прослідкувати через біблійну сюжетну лінію, є концепція Бога, який живе зі своїм народом. Бог, творець усього існуючого, поступово виявляє своє бажання бути присутнім і активним з тими, хто йому належить. Відстеження цього прогресивного одкровення є приводом для великого поклоніння та дивовижної надії.
Після того, як Бог врятував ізраїльтян з Єгипту, Бог наказав їм зробити йому «святилище, щоб я перебував серед них» ( Вихід 25:8 ). Бог дав ізраїльтянам нову надію та ідентичність, врятувавши їх від єгиптян. Тепер він виявив свій намір постійно бути з ними. І через цю «скинію», і через храм, що послідував, Бог жив серед свого народу. Яким неймовірним це було відчуття, коли Господь усього створіння поселився разом із ними!
Але скинія і храм були лише проблиском кінцевого плану Бога наблизитися до свого народу. Ісая пророкував про прихід «Еммануїла» ( Іс. 7:14 ), ім’я, яке означає «Бог з нами». В Ісусі Бог увійшов у Його творіння дуже відчутним чином. Те, що храмова система дозволяла первосвященикові увійти в Божу присутність, було вражаюче, але Ісус зробив Божу присутність доступною для всіх. Він зробив це двома способами.
Спочатку Ісус відкрив характер Бога. Він продемонстрував любов, милосердя, праведність і святість Бога у способи, які ми могли легко побачити і зрозуміти. Слідувати за Богом — це більше не просто виконувати заповіді, а слідувати тому, хто досконало їх виконував.
По-друге, Ісус відкрив для грішників шлях до Божої присутності, принісши «раз і назавжди» досконалу жертву за гріх. Автор Послання до Євреїв каже нам, що християни «мають впевненість увійти до святих місць кров’ю Ісуса» ( Євр. 10:19 ).Через смерть і воскресіння Ісуса Бог перебував з нами і дав нам можливість жити з Ним.
З приходом Святого Духа на П’ятидесятницю ми отримуємо ще один приклад Божого бажання жити зі своїм народом. Через Святого Духа Бог має намір завжди бути присутнім і діяти зі своїм народом, як окремо, так і як церква ( 1 Кор. 6:19 , 1 Кор. 3:16 ). Словами, повністю зрозумілими лише з розумінням ізраїльської храмової системи, Павло запитує коринфську церкву: «Чи не знаєте ви, що ви храм Божий і що Божий Дух живе у вас?» Подібно до того, як Божа присутність перебувала у внутрішній святині фізичного храму, тепер Його присутність перебуває з його церквою та окремими віруючими.
Проте остання частина Божого плану жити зі своїм народом ще попереду. У баченні Івана нового творіння він бачить «святе місто, новий Єрусалим, що сходить з неба від Бога» ( Одкр. 21:2 ). Тоді Іван чує «сильний голос із престолу, який каже: «Ось оселя Бога з людиною». Він житиме з ними, і вони будуть Його народом, і Сам Бог буде з ними, як їхній Бог» ( Одкр. 21:3 ). Як ми неодноразово бачили, Бог входить у наш світ, переміщається в наше сусідство. Цей уривок не читає: «. . . місце проживання с людини у Бога », а скоріше «. . . житло Бога з людиною». Бог входить у наш світ, наше царство, наше життя. Він великий ініціатор. І крім його постійного руху до нас, ми безнадійні.
Яка радість, що наша надія не в «ми з Богом», а в «Бог з нами». Еммануель.
В горе на Рождество поднимите глаза
В мой собственный сезон отчаяния было одно слово-картинка, которое помогло изменить мое чувство к своему горю и моему Богу. В «Хрониках Нарнии: Племянник мага» главный герой, Дигорий, скорбел о том, что его мать на смертном одре.
"Но, пожалуйста, не могли бы вы дать мне что-то, что вылечит мать?" До тех пор он смотрел на большие ноги Льва и огромные когти на них; теперь, в отчаянии, он посмотрел на его лицо. То, что он увидел, удивило его так же сильно, как и все за всю его жизнь. Ибо рыже лицо было наклонено рядом с его собственным и (чудес чудес) большие сияющие слезы стояли в глазах Льва. Они были такими большими, яркими слезами по сравнению с собственными Дигория, что на мгновение он почувствовал, что Лев, должно быть, действительно жавее о своей матери, чем он сам.
"Мой сын, мой сын", - сказал Аслан. «Я знаю. Горе велико».
Дорогой ск, это чудо Рождества. Лицо нашего Бога наклонилось рядом с нашим собственным, Его горе еще больше, чем наше собственное. Вы можете почувствовать, что именно Его «великие ноги» и «огромные когти» толкают вас в водах горя, но это не Его положение по отношению к вам. Он наклонен, согнут низко с тобой, большие сияющие слезы совпадают, превосходят твои, реагирует нежностью и сопереживанием.
Чудо чудес, действительно.
Висновок
Якщоб ви прийшли на зараз до мене до дому, ви побачили гарну ялинку, а під нею багато коробок різдвяних подарунків, вони дуже гарні, всі вони перевязані гарними бантами
Есть только одна проблема. Эти коробки пусты. Если бы кто-то украл их, когда нас не будет, они бы украли только украшения. Пакеты показывают все фанфары Рождества, но не имеют смысла или ценности внутри.
Эти пакеты похожи на многие христиане сегодня. Они одеваются до девяток для церкви и несут Библию под мышкой. Иногда они цитируют стих или два и могут даже преподавать воскресную школу. Тем не менее, если бы мы отклеили бумагу, ленту и банты, мы бы не смогли найти яркую, обильную жизнь Иисуса Христа внутри.
И без Иисуса христианство - это просто еще одна религия среди многих. В конце концов, Он - сама сущность Бога, Который пришел, чтобы снять грехи мира и открыть нам Отца во плоти. Он Бог с нами. Эммануил.
Related Media
See more
Related Sermons
See more